Zastávám názor, že každý z nás si přeje být v životě šťastný a spokojený a přestože se o to více či méně snažíme tím, že děláme v dané chvíli to nejlepší, ne vždy se šťastní a spokojení cítíme….

Naše životní cesta je někdy klikatá, plná, odboček a výmolů. Často tomu nerozumíme, nechápeme to a tápeme sami v sobě i v životě a máme pocit, že jsme se ztratili. Tolik potřebný nadhled a odstup se nám nedostává a my prožíváme pocity smutku, osamocení a nepochopení. Tyto naše vnitřní pocity a celkový stav mysli i těla jsou tím největším ukazatelem. Někdy si i uvědomujeme, že je potřeba něco pochopit a změnit, ale samotným se nám to nedaří.

Znám to velmi dobře, neboť můj vlastní život je mi tím největším učitelem.

Do vínku mi byla dána zvídavost, hloubavost, přemýšlení a touha hledat a odhalovat neviditelné a skryté, nalézat spojitosti , možnosti řešení a učit se ze všeho, neboť všechno, co se nám děje, co nás obklopuje a co prožíváme, nás může zároveň velmi obohatit.

V jistém životním období se ve mně probudila touha nacházet příčiny a cesty nejen pro sebe a ve svém životě, ale i pro ostatní, protože pomáhat a rozvíjet ostatní mě velmi obohacuje a naplňuje vědomím, že všichni jsme propojeni a pomocí ostatním obohacuji i vlastní bytí. Jsem obdařena intuicí a empatií, dokážu se nacítit a naladit na druhé, a to mi v mojí práci velmi pomáhá.

Pomocí vědomé práce s Duší a energií, léčivé meditace, Reiki, hlubinné regresní terapie, metody EFT, Gestalt terapie a psychosomatiky lze odhalit příčiny traumat, napomoci řešení obtížných životních situací, potíží ve vztazích, budování sebevědomí a sebedůvěry, zvládání krizových a stresových situací, vytváření důležitých rozhodnutí a změn osobnostních aspektů. Zkrátka vědomě vnímat, jak žijeme, jak se chováme, co děláme a jak a co učinit pro to, abychom se přijímali ve své podstatě a vážili si sami sebe.

Mým úkolem není klienta hodnotit a říkat, co je potřeba měnit, ale poskytnout mu jiný úhel pohledu, možnosti a techniky, jak na sobě pracovat a růst, rozšiřovat svůj potenciál, převzít zodpovědnost za  vlastní život, veškeré prožívání a rozhodnutí a vědomě pracovat sám na sobě

Ať už se nacházíte v jakékoli životní situaci, ve které se necítíte být sami sebou, Váš život se ubírá jiným směrem a rádi byste porozuměli či cokoli změnili, velmi ráda budu průvodcem ve Vaší osobní proměně.